چرا تولید محتوا؟ قسمت سوم

چرا تولید محتوا؟ قسمت سوم

چرا تولید محتوا؟ قسمت سوم

دوم فروردین هست و سومین روزی که من نوشتن و شروع کردم. دیشت تا جایی برایتون گفتم که اولین تجربه تولید محتوا  من در شرکت، کلا نادیده گرفته شد و از درون شکستم. انقدر بهم برخورد که داشتم می مردم.

راستشو بخواهید انتظار بیجایی بود که اون مجموعه حتما از متن من استفاده کنه. خودم اینهارو می دونمااااا.

ولی

ولی

ولی

در این شرایط احساساستم به منطقم غلبه می کنه. کاریش هم نمیشه کرد.

کاری که یه کارآفرین در این شرایط انجامی ده چیه؟ یه کارآفرین در این وضعیت به خودش میگه بسه دیگه، من طاقت دیده نشدن و ندارم. منم خواستم ادای کارآفرین هارو دربیارم. خیلی جدی رفتم و برای خودم تبلیغ کردم که بتونم کار تولید محتوا بگیرم. شاید باورتون نشه. ولی روز سوم کار گرفتم 😐
در حین تولید محتوا و نوشتن خیلی چیزها یاد گرفتم. از قواعد نگارشی گرفته تا مسائلی که مربوط به نوشتن یک محتوا برای سایت و یا شبکه های اجتماعی بود.

این افتخار و داشتم که برای مجموعه های خوبی بنویسم. راستشو بخواهید اون استعداد درونی من دیگه نمی خواست پنهان بمونه و دیگه خودشو نشون داد. البته نه به عنوان یک نویسنده رمان و یا کتاب معماری، بلکه تولید محتوا برای دنیای دیجیتال

در نهایت من تصمیم گرفتم که کار خودمو شروع کنم.

تولید محتوا برای من جدی شد.

در این مدت کلی دوره آنلاین درباره تولید محتوا شرکت کردم. کلی کتاب خوندم. توی کار کلی تجربه کسب کردم. برای مجموعه‌های خوبی به عنوان نویسنده و کپی رایتر کار کردم که همه اینها باعث شد به این فکر بیفتم که برای خودم کار کنم و آموخته هامو به بقیه هم آموزش بدم.

شاید خیلی ها عشق به نویسندگی داشته باشند و این حس زیر هیپوفیزشون قایم شده باشه.

دوست دارم اگر کسی در خودش می بینه که یک نویسنده محتوا شه، تا جایی که بلد هستم، بهش کمک کنم. این حس کمک کردن و آموزش دادن حال منو خوب میکنه. حالا فکر کن تولید محتوا و آموزش با هم تلفیق شه. این دقیقا یه حس وصف نشدنی برای منه.

این روزها کمتر فرصت می کنم مثل سال گذشته برای کارفرماها بنویسم. اما نوشته های نویسنده هارو می خونم و گاهی ادیتشون می کنم. سعی می کنم بهشون نکاتی و یادآور شم که بهشون کمک کنم به ایده‌آل ها نزدیک تر شن.

تولید محتوا برای من یک شروع و یا پایان نیست. دقیقا مسیره.

دوست دارم در این مسیر ادامه بدم. نمی دونم تا کی

ولی واقعیتش اینه که وقتی مقاله هایی که تیم ما نوشته رو در سایت کارفرما می بینم، ذوق میکنم. حال میکنم وقتی نتیجه نوشتن هارو می بینم. برای این کار برنامه های زیادی دارم. خیلی دوره ها هست که لازمه شرکت کنم.

خیلی نکات هست که باید یاد بگیرم. دوست دارم نکات سئوی سایت و یاد بگیرم. البته هدفم سئوی سایت نیست. ولی فکر میکنم در زمینه تولید محتوا خیلی بهم کمک کنه.

یه خبر هیجان انگیز

تصمیم گرفتم توی پیج اینستاگرام اردینوشت، عکاسی آموزش بدم. نمی دونم چه قدر بتونه مفید باشه. ولی از اون جایی که من اهل کم آوردن نیستم، ادامه می دم.

فردا درباره اسم اردینوشت براتون می گم.

شبتون بخیر 🙂

دیدگاهتان را بنویسید