لینکدین چیست؟

لینکدین چیست؟

لینکدین چیست؟

امروزه با رشد تکنولوژی و افزایش شبکه‌های مجازی، بازاریابی آنلاین، مشاغل آنلاین و آموزش آنلاین و ایجاد ارتباطات بین اشخاص و بین سازمانی بر بستر اینترنت، شاهد فاصله گرفتن از نسخه‌های کاغذی و فیزیکی هستیم. لینکدین یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در سطح جهان است. این شبکه اجتماعی شناخته شده برای کاربران ایرانی، بزرگترین و معتبر ترین شبکه اجتماعی حرفه‌ای جهان می باشد.

لینکدین، پلتفرمی برای مشاغل
لینکدین، پلتفرمی برای مشاغل

لینکدین، پلتفرمی برای مشاغل

لینکدین تنها شبکه این شبکه اجتماعی جهان می‌باشد که برای یک هدف تخصصی توسط شرکتی آمریکایی تاسیس و مورد استفاده و اقبال زیادی در سراسر جهان شده ‌است. شما می‌توانید برای یافتن شغل مناسب یا کارآموزی یا به‌ منظور برقراری ارتباط و تقویت روابط حرفه‌ای خود از لینکدین استفاده کنید. لینکدین این امکان را برای شما فراهم کرده ‌است که افرادی که مرتبط با زمینه شغلی شما فعالیت دارند پیدا کنید و دایره ارتباطات شغلی و تخصصی خود را گسترش دهید.

این شبکه اجتماعی به شما اجازه می دهد با ایجاد یک اکانت  برای خودتان و یا شرکت و کسب‌و‌کار خود، خودتان را به استفاده کنندگان این شبکه اجتماعی در سراسر جهان معرفی کنید. شما در لینکدین می‌توانید گروه آموزشی، چت و یا معرفی محصول خود را ایجاد کنید. همچنین در گروه مختلف آموزشی و یادگیری مهارت های لازم برای موفقیت در حرفه خود استفاده کنید. شما می توانید از طریق رایانه، برنامه موبایل به این برنامه دسترسی داشته باشید.

لزوم داشتن یک پروفایل خوب

یک پروفایل تکمیل شده در لینکدین می‌تواند با نمایش یک پس زمینه کامل و منحصر به فرد خود از شما در زمینه تحصیل، شغل، افتخارات، دوره‌های آموزشی، کتاب‌ها و مقالات چاپ شده راه را برای مواجه شدن با فرصت‌ها آماده کند. علاوه براین در لینکدین می‌توانید کلاسهای آموزشی یا ویدیوهایی از خودتان به‌اشتراک بگذارید. علاوه براین می‌توانید در هنگام یک مصاحبه شغلی یا تحصیلی آدرس صفحه خود را ضمیمه درخواست خود کنید و مخاطب می تواند با مراجعه به آن، اطلاعات کاملی را راجع به شما پیدا کند. 

لینکدین بستری مناسب برای هر کسی است که به دنبال پیشرفت حرفه‌ای خود است. این می‌تواند شامل افرادی از زمینه‌های مختلف حرفه‌ای مانند صاحبان مشاغل کوچک، دانشجویان و جویندگان کار باشد. اعضای لینکدین می‌توانند از آن برای استفاده از شبکه متخصصان، شرکت‌ها و گروه‌های داخل و خارج از صنعت خود استفاده کنند. لینکدین یک پلت فرم آنلاین است که متخصصان جهان را به هم متصل می‌کند. 

برای مشاهده صفحه لینکدین اردینوشت اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید